میزبانی سرور (Co-Location)

خدمات میزبانی سرور (Co-Location)  شاتل، فضای استاندارد و ایمن برای نگه‌داری سرورها را در محیط یک Data Center حرفه‌ای و تخصصی با بالاترین سطح SLA، برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، وب‌سایت‌ها و نهادهای متقاضی فراهم می‌کند.

به این معنا که سازمان‌ها با قرار دادن سخت‌افزارهای خود در فضای میزبانی سرور شاتل، خدمات اختصاصی با بالاترین میزان امنیت و پشتیبانی دریافت می‌کنند. ضمن آن‌که به دلیل نظارت مداوم و پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم متخصص شرکت شاتل، نیرو و هزینه لازم برای نگهداری این سرورها برای شرکت مالک تجهیزات، بسیار کاهش می‌یابد.

دانش و تجربه چندین ساله شاتل در ارایه خدمات مرکز داده‌ها، خدمات این شرکت را به یکی از قابل اعتمادترین راهکارهای موجود در کشور تبدیل کرده است که در ادامه به مرور مزایای خدمات میزبانی سرور شاتل می‌پردازیم.

چابکی، پایداری و قابلیت‌ ارتقا بی‌درنگ با خدمات میزبانی سرور شاتل

مزایای خدمات میزبانی سرور شاتل

  • به‌روزترین تجهیزات میزبانی سرور

فضای اختصاصی شاتل دارای به‌روزترین تجهیزات جهانی از جمله رک‌های اختصاصی، سیستم برق‌رسانی و تهویه، پهنای باند و امنيت و پشتيبانی است. قطعات مورد استفاده در این فضا از معتبرترین برندهای فعال در حوزه Data Center و شبکه، همچون Cisco است.

  •  حفظ امنیت فیزیکی در محیط میزبانی سرور

شاتل با در نظر گرفتن همه‌ی استانداردهای به روز دنیا برای میزبانی حرفه‌ای سرور و راهکارهای پشتیبان (Disaster Recovery Plans)، مسئولیت نگهداری از سرورها را در محیطی مناسب با تهویه عالی و امنیت بالا برعهده می‌گیرد. این محافظت شامل نظارت ویدئویی و حضوری است تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل (اعم از بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله یا آتش‌سوزی) هیچ آسیبی به سرورها وارد نشود.

  • تامین برق دایمی سرورها

به منظور آسودگی خاطر سازمان‌ها از دسترسی همیشگی به سرورهای خود، برق فضای میزبانی با استفاده از UPS، ژنراتورهای قدرتمند و سیستم پشتیبانی تأمین می‌گردد. این سیستم‌های پشتیبان باتری یا منابع تغذیه، در صورت قطعی برق بدون لحظه‌ای وقفه وارد عمل می‌شوند تا حتا برای ثانیه‌ای مشکلی در دسترسی سازمان‌ها به سرورهای خود وجود نداشته باشد.

  •  سیستم‌های خنک‌کننده

سیستم‌های خنک‌کننده خدمات میزبانی سرور برای محافظت از سخت‌افزارهای سازمان‌ها، شامل سیستم‌های HVAC اضافی و تنظیمات چیلر (مانند چیلرهای گریز از مرکز، برج‌های خنک‌کننده و پمپ‌های حلقه آب) است.

  •  نظارت و پشتیبانی ۲۴ ساعته

نیروهای متخصص و باتجربه شاتل در مرکز داده‌های این مجموعه، در تمام ساعت‌های هفته و سال و بدون لحظه‌ای وقفه مسئولیت نظارت و تامین امنیت سرورها را بر عهده دارند تا سرورهای موجود در مرکز داده‌ها هرگز با خطر خروج، قطع تهویه، مشکل فنی یا امنیتی مواجه نشوند.

  • امنیت سرورها در برابر آسیب‌های احتمالی

با توجه به اهمیت بالای پیکربندی‌های امنیتی برای تشخیص و جلوگیری از حملات احتمالی، شاتل همواره با سیستم‌های به روز و نظارت دایمی، تلاش دارد تا این حملات را شناسایی و امنیت سرورهای موجود در این مرکز را تضمین کند. راهکار‌های مقابله با حملات DDoS (DDoS Protection) از جمله این خدمات هستند که به صورت مداوم بررسی می‌شوند.

  • دسترسی کامل از راه دور سازمان‌ها

به دلیل نظارت و پشتیبانی همیشگی نیروهای شاتل، دیگر نیازی به حضور فیزیکی کارشناسان سازمان‌ها در محل استقرار سرورها نیست، اما همچنان می‌توانند از راه دور به مراکز داده بین المللی دسترسی داشته باشند.

نحوه دریافت خدمات میزبانی سرور شاتل

برای مشاوره یا درخواست برگزاری جلسه می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان، با شما ارتباط برقرار کنند.

تصویر کپچا

سایر راه‌های ارتباطی

همچنین می‌توانید از طریق ایمیل b2b[at]shatel[dot]ir و شماره تماس ۹۱۰۰۰۹۹۹ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.