میزبانی سرور

(Colocation) میزبانی سرور

امنیت، پایداری و پشتیبانی ۲۴ ساعته

خدمات میزبانی سرور (Colocation)

خدمات میزبانی سرور (Co-Location) شاتل، فضای استاندارد و ایمن برای نگه‌داری سرورها را در محیط یک Data Center حرفه‌ای و تخصصی با بالاترین سطح SLA، برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، وب‌سایت‌ها، استارت‌آپ‌ها و نهادهای متقاضی فراهم می‌کند.
به این معنا که مشتریان با قرار دادن سخت‌افزارهای خود در فضای میزبانی سرور شاتل، خدمات اختصاصی با بالاترین میزان امنیت و پشتیبانی دریافت می‌کنند. ضمن آن‌که به دلیل نظارت مداوم و پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم متخصص شرکت شاتل، تخصیص نیروی انسانی و هزینه‌های جانبی لازم برای نگه‌داری این سرورها برای مشتریان، بسیار کاهش می‌یابد.
دانش و تجربه چندین ساله شاتل در ارائه خدمات دیتاسنتر، این شرکت را به یکی از قابل اعتمادترین شرکت‌های ارائه دهنده‌ی راهکارهای دیتاسنتر در کشور تبدیل کرده است که در ادامه به بررسی مزایای خدمات میزبانی سرور شاتل می‌پردازیم.

میزبانی سرور Colocation

مزایای خدمات میزبانی سرور شاتل

سوالات متداول خدمات میزبانی سرور شاتل

برخی از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک دارای اتاق سرور هستند که معمولا تمامی تجهیزات سخت‌افزاری و شبکه در آن نگهداری می‌شوند. مهم‌ترین دغدغه این شرکت‌ها حفاظت فیزیکی و تامین پایداری و امنیت سرورها است. از همین روی شرکت‌ها و سازمان‌ها با اجاره فضای سرور از شرکت‌هایی که به‌طور تخصصی در زمینه‌ی تامین فضای دیتاسنتر (مرکز داده) فعال هستند، علاوه بر کاهش هزینه‌های نگهداری سرورها، امنیت داده‌های خود را نیز تضمین می‌کنند.
شرکت شاتل با تامین فضای رک، تجهیز زیرساخت‌های موردنیاز و ارائه پهنای باند نامحدود به منظور دسترسی در لحظه و ایمن به سرورها و داده‌ها، اقدام به ارائه خدمات اجاره فضای سرور کرده است که این خدمت علاوه بر کاهش هزینه نگه‌داری سرورها، از بین رفتن داده‌ها و خسارت به سرورها را کاهش داده است.

کاهش هزینه‌های کسب و کار به معنی کاهش هزینه تجهیزات، زیرساخت و نیروی انسانی است. مشتریان در صورتی که بخواهند میزبانی سرور را شخصا برعهده بگیرند، نیازمند تجهیزات و امکانات فراوانی از جمله سیستم‌های خنک کننده، UPS، سیستم اطفای حریق، نیروی انسانی، تامین پهنای باند و زیرساخت‌های امنیتی هستند و علاوه بر آن باید به صورت 24 ساعته بر تجهیزات نظارت داشته باشند که اجرای همه این موارد نیازمند صرف هزینه بالاتری است. اما استفاده از خدمات میزبانی سرور شاتل هزینه‌‎های مشتریان را به میزان قابل توجهی پایین می‌آورد.

صاحبان سرورها همواره با این مشکل مواجه هستند که در صورت نیاز به توسعه سرورها، فضای آن را چگونه تامین کنند چرا که ممکن است فضای اضافی برای توسعه دیتاسنتر خود نداشته باشند. در حالی که شاتل امکان توسعه فضای میزبانی سرور را به هر اندازه‌ای که شرکت‌ها تقاضا کنند در اختیار دارد و در نتیجه از مقیاس‌پذیری (Scalability) بالایی برخوردار است.

با توجه به اهمیت دسترسی‌پذیری به دیتاسنتر، برای مالکان بسیار مهم است که فضای نگهداری دیتاسنتر تماما در اختیار شرکتی که از آن خدمات میزبانی دریافت می‌کنند باشد. مالکیت خدمات میزبانی دیتاسنتر در شرکت شاتل کاملا متعلق به خود این مجموعه است و دسترسی به سرورها بی‌واسطه و تنها از طریق مجموعه شاتل امکان‌‎پذیر است.  شرکت شاتل در چندین نقطه تهران و کرج خدمات میزبانی سرور (کولوکیشن) ارائه می‌دهد و یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین مراکز میزبانی سرور را که در مالکیت شاتل است در استان البرز راه‌اندازی کرده است.

از زبان مشتریان

علی اکبری

« با استفاده از زیرساخت و خدمات دیتاسنتر شاتل، ما در مورد تامین برق، قطعی، اینترنت و ... دغدغه‌ کمتری داریم و این موضوع برای ما بسیار ارزشمند است.»


امیرعلی اکبری

نوبیتکس

mostafa yaghobi

با توجه به تجربه‌های ناخوشایندی که پیش‌ از این در دریافت خدمات دیتاسنتر از شرکت‌های دیگر داشته‌ایم، شرکت شاتل را برای برون‌سپاری میزبانی سرورهایمان انتخاب کردیم. تیم فنی خبره شاتل، اتصال دائمی و نظارت و پشتیبانی 24 ساعته همواره باعث آسودگی خاطر ما بوده است.مصطفی یعقوبی

تخفیفان

Pezhman Navab

مراحل عقد قرارداد تا نصب سرویس و نگه‌داری در شاتل بسیار رضایت‌بخش است. با توجه به حساس بودن سرویس‌های این مجموعه و لینک‌های ارتباطی دریافتی در تهران و شیراز در 2 سال گذشته، پشتیبانی فنی شاتل همواره پیگیری مسئولانه و اثربخشی دارد.پژمان نواب

مدیریت فناوری بورس

1111

شاتل نامی که همیشه یادآور کیفیت، سرعت و دانش فنی به روز است. با طراحی دیتا‌سنتری کم نظیر در منطقه اقتصادی پیام، بهترین انتخاب برای خدمات میزبانی سرور است. ممنونیم که بی وقفه در تامین پهنای باند و میزبانی سرورهای شرکت کمک رسان ایران در کنار ما هستید.نژده خداوردیان

کمک رسان ایران

1 1

شروع همکاری شرکت تهران سرور با مجموعه بزرگ شاتل هم‌زمان با پاندمی کرونا بود. تهران سرور در ابتدا تعدادی از سرویس‌های مرتبط با آموزش مجازی مدارس و مشترکین جدید خود را در دیتاسنترهای شاتل قرار داد اما کیفیت شبکه و پاسخ‌گویی خوب این مجموعه ما را مجاب کرد که دیتاسنترهای شاتل را به عنوان میزبانی سرویس‌های مشترکین‌مان انتخاب کنیم.


فرجاد محمدی

تهران سرور

4444444

شیوه ارایه خدمات توسط شاتل به‌ گونه‌ای است که امنیت فیزیکی سرورها، تامین دایمی برق و امکان توسعه فضا بدون محدودیت را تضمین می‌کند. هم‌چنین پشتیبانی دایمی شاتل با استفاده از یک تیم متخصص، در کنار مقرون به صرفه بودن این خدمات، همواره پاسخ‌گوی نیازهای ما برای نگه‌داری از سرورها بوده است.


محمدرضا کاظمی

کارگزاری آگاه

شیوه دریافت خدمات میزبانی سرور شاتل

برای مشاوره یا درخواست برگزاری جلسه می‌توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان، با شما ارتباط برقرار کنند.
میزبانی سرور Colocationتماس با ما
تصویر کپچا