شنبه 28 اسفند 1400
پیشنهادهای ویژه شاتل برای خرید بسته‌های ترافیک نامحدود

پیشنهادهای ویژه شاتل برای خرید بسته‌های ترافیک نامحدود

شاتل بسته‌های ترافیک اینترنت ثابت نامحدود با مهلت استفاده ۷ و ۱۴ روزه را با قیمت‌های باورنکردنی در نوروز ۱۴۰۱ به کاربران سراسر کشور ارایه می‌کند.

نوروز امسال بدون نگرانی از تمام شدن ترافیک اینترنت و هر چه قدر دوست دارید، آنلاین فیلم و سریال ببینید، با عزیزان‌تان گفت‌وگوی آنلاین صوتی یا تصویری داشته باشید، فیلم‌ها وعکس‌های‌تان را به اشتراک بگذارید، در تورهای مجازی به نقاط دیدنی سراسر جهان سفر کنید، فایل‌های ضروری‌تان را ارسال و دریافت کنید و تا آن‌جا که می‌توانید بدون نگرانی از اینترنت پرسرعت‌تان لذت ببرید.

شاتل با بسته‌های نامحدود ویژه و با قیمت‌های باورنکردنی میزبان شما در جشنواره نوروزی ترافیک اینترنت ثابت است.

کاربران عزیز شاتل در سراسر کشور می­‌توانند با مراجعه به پورتال کاربران شاتل (My.Shatel.ir)، این بسته‌های نامحدود را با ویژگی‌ها و قیمت‌های زیر تهیه کنند:

  • بسته طلایی 7 روزه با حجم نامحدود با قیمت استثنایی 21 هزار تومان، اعتبار استفاده از بسته: تا 5 فروردین (برای خرید این بسته فقط تا 3 فروردین‌ ماه فرصت دارید).
  • بسته پلاتین 14 روزه با حجم نامحدود، با قیمت باورنکردنی 35 هزار تومان، اعتبار استفاده از بسته: تا 12 فروردین (برای خرید این بسته فقط تا 10 فروردین‌ ماه فرصت دارید).

مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد. این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و این تخفیف تنها شامل این دو بسته ترافیکی‌ست و دیگر بسته‌های ترافیک اینترنت ثابت شاتل از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.

کاربران شاتل، می­‌توانند برای خرید این بسته‌ها از روش‌های زیر استفاده کنند:

وب‌سایت مای‌شاتل       دانلود اپلیکیشن MyShatel

صفحه اختصاصی جشنواره بهاری شاتل

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری  ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های اعلام شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید.

با آرزوی نوروزی سرشار از شادکامی و لحظاتی شیرین و خاطره‌انگیز