پنج‌شنبه 1 آذر 1397
پیشنهادهای متنوع شاتل در پاییز طلایی تمدید شد

پیشنهادهای متنوع شاتل در پاییز طلایی تمدید شد

به دنبال استقبال کاربران از پیشنهادهای متنوع شاتل در پاییز طلایی، این پیشنهادها تا پایان آذر ۹۷ تمدید می‌شود.

پیشنهاد اول: خرید سرویس‌های ویژه Fairlight

با توجه به تغییر نیازهای ارتباطی و اینترنتی کاربران و احساس نیاز بیش از پیش به تضمین سرعت و کیفیت سرویس، شاتل سرویس‌های ویژه‌ی Fairlight را در پاییز طلایی برای پاسخ به نیازهای ارتباطی کاربران در نظر گرفته است. این سرویس‌ها که بر اساس جدول زیر قابل ارایه به مشتریان است، با سرعت بالاتر، آستانه مصرف منصفانه پایین‌تر و قیمت مناسب‌تر برای پاسخ‌گویی به نیازهای جدید کاربران اینترنت در نظر گرفته شده است .

سرویس‌های Fairlight شاتل همچنین امکان مدیریت آسان‌تر ترافیک سرویس را برای کاربران فراهم می‌آورد و برای کاربرانی که به استفاده از سرویس‌هایی با سرعت‌ بالاتر و قیمت پایین‌تر علاقه‌مندند، بسیار مناسب است.

ردیف سرعت سرویس (Kbps) آستانه مصرف منصفانه ماهانه (گیگابایت) ترافیک معادل بین‌الملل (گیگابایت) قیمت اشتراک ۱ ماهه (تومان) قیمت اشتراک ۳ ماهه (تومان) قیمت اشتراک ۶ ماهه (تومان) قیمت اشتراک ۱۲ ماهه (تومان)
1 4,096 25 12,5 25,000 75,000 142,500 270,000
2 8,192 40 20 30,000 90,000 171,000 324,000
3 16,384 60 30 40,000 120,000 240,000 480,000

پیشنهاد دوم: خرید سرویس تلفن ثابت شاتل (شاتل‌تاک)

افزون بر پیشنهادهای بالا، سرویس تلفن شاتل بر روی بستر ShatelTalk (شاتل‌تاک) نیز دارای شرایط ویژه فروش خواهد بود. در این جشنواره حق امتیاز تلفن ثابت اختصاصی شاتل (ShatelTalk) را با  ۸۰٬۰۰۰ تومان اعتبار مکالمه اولیه تنها به قیمت ۱۰۰،۰۰۰ تومان و با ارزش واقعی ۲۸۰٬۰۰۰ تومان قابل خریداری است.

ShatelTalk  (شاتل تاک)، خدمات شاتل برای انجام مکالمات تلفنی‌ست که با استفاده از آن می‌توان با یک شماره ثابت اختصاصی مکالمه‌ی تلفنی انجام داد. با استفاده از این سرویس، هزینه‌های تماس‌های تلفنی‌ تا چندین برابر کاهش می‌یابد و امکان دسترسی به تلفن ثابت بر روی گوشی موبایل‌ همواره فراهم خواهد بود.

با در اختیار داشتن سرویس تلفن ثابت شاتل و یک شماره اختصاصی، ضمن برقراری تماس با کلیه شماره‌های ثابت و همراه در سراسر کشور، امکان برقراری تماس با کیفیت با تمامی شماره‌ها در سراسر جهان فراهم خواهد شد.

گفتنی است سرویس شاتل تاک به جز استان های ایلام٬ کهگیلویه و بویراحمد٬ مازندران و هرمزگان در تمامی استان های دیگر قابل استفاده است.

لازم به یادآوری است:

  • نصب و راه‌اندازی این سرویس‌ها تا پایان آذر ۹۷ رایگان است.
  • به هزینه‌‌ی این سرویس‌­ها مبلغ مالیات بر ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور اضافه خواهد شد.
  • برای پیشنهاد اول (سرویس­‌های Fairlight)، هزینه دایری خط به قیمت‌های بالا افزوده خواهد شد.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه فروش آنلاین شاتل، به سادگی و بدون صرف زمان برای ارتباط تلفنی یا مراجعه حضوری، هر یک از پیشنهادهای یاد شده را خریداری کنید.

فروش آنلاین

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری  ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و یا شماره  ۱۵۲۵ در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و مازندران تماس حاصل فرمایید.