چهارشنبه 16 اسفند 1396
shatel

پنجمین حضور شاتل در جشنواره برندهای محبوب مصرف‌کنندگان

شاتل برای پنجمین بار در جشنواره برترین برندهای محبوب مصرف‌کنندگان شرکت می‌کند.

این جشنواره که برای پنجمین سال متوالی با هدف ارج نهادن به حقوق مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود، از نیمه بهمن ۱۳۹۶ آغاز شده است. در این جشنواره، مصرف‌کنندگان به‌عنوان مهم‌ترین تصمیم‌گیران و داوران، در انتخاب برندهای محبوب خود مشارکت خواهند داشت و به مدت ۴ ماه می‌توانند به برند‌های محبوب خود رای دهند.

شرکت شاتل نیز همچون سال‌های گذشته با هدف ارزیابی عملکرد خود در آفرینش لبخند رضایت بر لبان مشتریان در این نظرسنجی مردمی حضور یافته است. شرکت در این نظرسنجی، فارغ از رای دادن به هر برند، می‌تواند راه‌حلی هوشمندانه در تحقق اهداف این جشنواره برای ارایه‌ی خدماتی شایسته به مشتریان و ارج نهادن به حقوق آنان باشد. از این رو از همه شما دوستان گران‌قدر صمیمانه دعوت می‌کنیم با حضور در این نظرسنجی در به وجود آوردن چشم‌اندازی دقیق و واقعی از میزان محبوبیت برند شاتل در میان کاربران، به ما کمک کنید.

شما می‌توانید برای شرکت در این نظر سنجی و رای دادن به شرکت شاتل یا هر یک از برندهای محبوب خود از طریق این آدرس برای ثبت نام اقدام فرمایید.  گفتنی‌ست در این دوره برای رفاه حال رای دهندگان فرآیند ثبت‌نام و رای دهی از طریق یک بات تلگرامی انجام می‌شود که شما می‌توانید از طریق این لینک به آن دسترسی داشته باشید. شما برای شرکت در این نظرسنجی به کم‌تر از ۵ دقیقه زمان نیاز دارید.

اعتماد و همراهی شما همواره بزرگ‌ترین دستاورد و پشتوانه ما بوده است.