پنج‌شنبه 22 آذر 1397
shatel

هدایای ویژه شاتل به مشتریان به مناسبت پانزدهمین سال‌روز تاسیس این مجموعه

گروه شرکت‌های شاتل در پانزدهمین سال‌روز تاسیس این مجموعه به پاس پانزده سال همراهی و حمایت کاربران، هدایای ویژه‌ای را برای همه اعضای باشگاه مشتریان شاتل در نظر گرفته است.

هدیه شاتل ویژه‌ی همه اعضای باشگاه مشتریان:

همه کاربران اینترنت ثابت شاتل، تنها با عضویت در باشگاه مشتریان می‌توانند، از ۱۰۰۰ امتیاز ویژه برای استفاده از پیشنهادهای این باشگاه بهره‌مند شوند. (مهلت استفاده از این امتیاز ۱۵ روز از زمان تخصیص خواهد بود.)

هدیه شاتل به مشتریان فعلی:

پنج هدیه ویژه دیگر برای مشتریان اینترنت ثابت شاتل که از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ آذر یکی از محصولات شاتل تاک، شاتل موبایل، نماوا، کسپرسکی یا شاتل اندروید سکیوریتی را تهیه کنند، یا به عضویت باشگاه مشتریان شاتل درآیند، در نظر گرفته شده است. این هدیه شامل ۵ کارت هدیه یک میلیون تومانی‌ست که به قید قرعه به ۵ نفر از مشتریان یاد شده تعلق خواهد گرفت.

هدیه شاتل به مشتریان وفادار و پرسابقه:‌

برای مشتریان پرسابقه‌ی شاتل نیز که سال‌های بیش‌تری را در کنار شاتل سپری کرده‌اند، هدایای ویژه‌ای در نظر گرفته شده است:

۱۵ بسته هدیه (شامل یک عدد سیم‌کارت شاتل‌موبایل (بسته آغازین۱)، ۱۵ گیگابایت اینترنت ثابت با اعتبار یک ماه، اشتراک یک‌ساله نماوا با 50 درصد تخفیف) که به قید قرعه به ۱۵ نفر از قدیمی‌ترین مشتریان شاتل تعلق خواهد گرفت.

ارزش‌مندترین و بی‌مانندترین پاداش، برای ۱۵ سال تلاش شبانه‌روزی مجموعه شاتل در ارایه خدمات شایسته به مشتریان، به دست آوردن خانواده بی‌نظیری از کاربران اینترنت پرسرعت کشور بوده است که همواره حمایت و حسن نظر خود را بی‌شائبه به شاتل ارزانی کرده‌اند.

قدردان ۱۵ سال همراهی و اعتماد شما هستیم.