شنبه 16 فروردین 1399
shatel

نگران اینترنت‌تان در این روزها نباشید! هدیه شگفت‌انگیز شاتل برای کاربران جدید اینترنت پرسرعت

پیشنهاد هیجان‌انگیز شاتل ویژه روزهای خانه‌مانی تا ۳۱ فروردین تمدید شد.
شاتل به دنبال انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود و با هدف مهیا ساختن شرایط مناسب برای همه‌ی هم‌میهنان عزیزمان، پیشنهاد شگفت‌انگیز خود را در قالب ۳ پیشنهاد جذاب و باورنکردنی در اختیار کاربران جدید قرار می‌دهد. امیدواریم این پیشنهاد بتواند برای هم‌وطنانی که به اینترنت ثابت دست‌رسی ندارند، شرایط ماندن در خانه و انجام فعالیت‌های آنلاین را فراهم کند.
تا ۳۱ فروردین ۹۹ فرصت دارید، یکی از پیشنهادهای استثنایی و هیجان‌انگیز شاتل را انتخاب کنید:

پیشنهاد پلاتینیوم:
کاربرانی که تا کنون به شاتل نپیوسته‌اند، می‌توانند بسته‌ی پلاتینیوم شاتل را شامل اشتراک ۳ ماهه اینترنت پرسرعت شاتل، تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه سرعت و ۲ گیگابایت ترافیک بین‌الملل، تنها با پرداخت هزینه‌ی نصب و دایری دریافت کنند. این پیشنهاد برای کاربران کم‌مصرف بسیار مناسب است.

بسته طلایی:
کاربرانی که تا کنون به شاتل نپیوسته‌اند و به ترافیک اینترنت بیشتری نیاز دارند، می‌توانند بسته‌ی طلایی شاتل را شامل اشتراک ۳ ماهه اینترنت پرسرعت شاتل، تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه سرعت و ۲ گیگابایت ترافیک بین‌الملل به همراه بسته‌ی ۵۰۰ گیگابایتی با ۳۰ روز اعتبار تنها با پرداخت ۵۰٬۰۰۰ تومان دریافت کنند.

پیشنهادهای باورنکردنی شاتل هنوز تمام نشده است.
بسته نقره‌ای:
به همه‌ی کاربرانی که تا تاریخ ۳۱ فرودین ۹۹ یکی از سرویس‌های ۶ ماهه یا ۱ ساله شاتل را تهیه کنند، از زمان راه‌اندازی سرویس، یک بسته ترافیک ۱۰۰ گیگابایتی هدیه با ۳۰ روز اعتبار، اختصاص داده خواهد شد.

صفحه اختصاصی جشنواره شاتل

چند نکته درباره این پیشنهاد:

  • این پیشنهادها با هدف فراهم ساختن شرایط مناسب برای دست‌رسی همه هم‌وطنان عزیز به اینترنت و پشت سرگدراندن روزهای پیش رو با آسودگی خاطر در نظر گرفته شده است و به همین دلیل تنها برای مشتریان جدید قابل ارایه است.
  • مشتریانی که از بسته‌ی اشتراک پلاتینیوم و طلایی شاتل استفاده می‌کنند، باید هزینه‌های مربوط به نصب، راه‌اندازی و دایری خط را پرداخت کنند.
  • این سرویس‌ها ترافیک رایگان شبانه ندارند.
  • بسته ترافیک ۵۰۰ گیگابایتی مربوط به پیشنهاد طلایی، ۳۰ روز مهلت استفاده دارد.
  • بسته‌ی ترافیک ۱۰۰ گیگابایتی هدیه ۱ ماهه مربوط به پیشنهاد نقره‌ای، از زمان راه‌اندازی سرویس مهلت استفاده خواهد داشت و پس از آن‌که سرویس شما در وضعیت «در حال استفاده» قرار گرفت به صورت خودکار به سرویس اضافه خواهد شد.

سفارش و فعال‌سازی
برای سفارش سرویس هدیه یا هر یک از سرویس‌های دیگر شاتل می‌توانید به بخش سفارش آنلاین در وب‌سایت شاتل مراجعه کنید. خرید سرویس به صورت آنلاین افزون بر آن‌که شما را در اولویت رسیدگی به درخواست قرار می‌دهد، برای شما یک بسته‌ی ترافیک ۱۰ گیگابایتی با مهلت استفاده ۷ روز به همراه خواهد داشت.
به خاطر داشته باشید که مراجعه‌ی حضوری به دفتر امور مشتریان شاتل برای خرید سرویس با هدف حفظ سلامت شما عزیزان تا ۲۲ فروردین امکان‌پذیر نخواهد بود.
اطلاعات تماس:
برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های اعلام شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید.
امیدواریم با همکاری همه‌ی هم‌وطنان عزیزمان و با عزم همگانی بتوانیم هر چه زودتر پذیرای روزهایی سرشار از شادی و سلامتی باشیم.