چهارشنبه 24 شهریور 1395
shatel

بسته‌های شگفت‌انگیز ترافیک اینترنت ثابت شاتل

بسته‌های ترافیک ۳ گیگابایتی و ۱۰۰ گیگابایتی شاتل تا روز ۳۱شهریور ۹۵ با تخفیف‌های ویژه به مشتریان فعلی شاتل ارایه می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی شاتل، به دنبال استقبال بی‌نظیر کاربران از جشنواره‌های قبلی خرید بسته‌های ترافیکی، مشتریان فعلی شاتل می‌‌توانند از ۲۵ تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ بسته ترافیک ۳ گیگابایتی شاتل (با اعتبار ۳ روزه) را با قیمت استثنایی ۳۰۰۰ تومان و بسته ۱۰۰ گیگابایتی شاتل را با ۴۰ درصد تخفیف تنها به قیمت ۹۹۲۴۰ تومان خریداری کنند. مهلت استفاده از بسته ۳ گیگابایتی ۳ روز است. همچنین مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به قیمت هر بسته اضافه خواهد شد.

این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان خواهد بود. گفتنی‌‌ست، این تخفیف تنها ویژه این بسته‌های ترافیکی‌ست و دیگر بسته‌های ترافیک شاتل از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.

کاربران سرویس‌‌های خانواده اکو، می ‌توانند برای خرید این بسته‌ها به سایت my.shatel.ir مراجعه فرمایند، یا از اپ مای شاتل برای این خرید استفاده کنند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این باره با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ۱۵۲۵ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرید. اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور در سایت شاتل در دسترس است.

امید است این شرایط ویژه بتواند رضایت مشتریان عزیز را فراهم آورد.

 

با سپاس

امور مشتریان گروه شرکت‌های شاتل