شنبه 30 دی 1391
shatel

تمدید جشنواره زمستانی شاتل

به دلیل استقبال شما مشتریان گرامی از جشنواره زمستانی گروه شرکت‌های شاتل، فروش ویژه زمستانی برای مشترکین جدید در سراسر کشور تا ‎٣‎٠ بهمن ماه تمدید شد.
جشنواره زمستانی شاتل در شهرهای مختلف کشور، شرایط استثنایی را برای خرید سرویس های اینترنت پرسرعت فراهم آورده است. در این جشنواره، مشتریان جدید در صورت خرید از تاریخ ٥ دی ماه ۱۳۹۱ تا پایان ٣٠ بهمن ماه ۱۳۹۱ می توانند از هدایای ویژه ای همچون سه ماه اینترنت پرسرعت رایگان به همراه نصب و راه اندازی رایگان بسته به امکانات مخابراتی در مراکز مختلف برخوردار شوند. مشتریان شهر تهران در صورت خرید هر یک از انواع مودم می توانند از این سرویس رایگان به همراه نصب رایگان بهره مند شوند، اما در شهرهای دیگر این شرط برای بهره گیری از سرویس ها در این جشنواره وجود نخواهد داشت. افزون بر این، چنانچه مشتریان در طی دوره ی جشنواره برای خرید مودم زایکسل مدل HN از شرکت اقدام کنند، بسته به نوع سرویسی که خریداری می کنند، شامل یکی از تخفیفات زیر خواهند بود:

  • در صورت خرید سرویس های خانواده اکو و آفیس: ۲ گیگ ترافیک هدیه به صورت رایگان
  • در صورت خرید یکی از سرویس های آرت : ١٠٠٠٠٠ريال تخفیف نقدی در هنگام خرید مودم

این پروموشن شامل تهران و کلیه ی شهرها در سراسر کشور به جز شهرهای استان آذربایجان شرقی، ورامین، اراک، کرمانشاه و شهرهای بندرعباس، بندرلنگه، یاسوج، گچساران، بروجن، شهرکرد و شامل مراکزی خواهد بود که در آن ها امکانات مخابراتی وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با دفتر مرکزی شاتل در تهران با شماره ۲۳۰۹۹ و دفاتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید. برای اطلاع از شماره تماس دفاتر نمایندگی شاتل در سراسر کشور این جا کلیک کنید. امید است این شرایط، بتواند رضایت خاطر مشتریان جدید خانواده ی بزرگ شاتل را تامین سازد. گروه شرکت های شاتل