یکشنبه 31 اردیبهشت 1396
جشنواره بهاری شاتل تا پایان خرداد تمدید شد

جشنواره بهاری شاتل تا پایان خرداد تمدید شد

با توجه به استقبال چشم‌گیر کاربران از جشنواره بهاری شاتل، مدت زمان این جشنواره تا پایان روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ تمدید می‌شود.
در مدت زمان برگزاری این جشنواره، مشتریان شاتل می‌توانند از یکی از پیشنهادهای شگفت‌انگیز زیر برای خرید سرویس‌های شاتل استفاده کنند:

پیشنهاد اول:
ارایه سرویس ویژه Eco 128-6، در این پیشنهاد ۶ ماه اینترنت پرسرعت با ۱۸ گیگابایت ترافیک، ۳ ماه اشتراک نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال)، نصب و راه‌اندازی، تنها به قیمت ۲۹،۰۰۰ تومان به مشتریان ارایه می‌شود. (قیمت واقعی این باندل ۱۰۲،۸۰۰ تومان است). این بسته برای مشتریانی که به مودم هم نیاز داشته باشند به همراه مودم Del1201 به قیمت ۶۹،۶۰۰ تومان قابل سفارش خواهد بود.

پیشنهاد دوم:
ارایه سرویس ویژه ECO 1000-6، در صورت انتخاب این پیشنهاد می‌توانید 6 ماه اینترنت پرسرعت، با ۵۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل، ۹۵۰ گیگابایت ترافیک داخلی یا ایران (که مدت استفاده از آن ۳ ماه است)، اشتراک ۳ ماهه نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال) و نصب و راه‌اندازی را تنها به قیمت ۹۰،۰۰۰ تومان (ماهانه ۱۵۰۰۰ تومان) تهیه کنید. (قیمت واقعی این باندل ۱۸۴،۴۰۰ تومان است). این بسته برای مشتریانی که به مودم هم نیاز داشته باشند به همراه مودم Del1201 به قیمت ۱۳۰،۶۰۰ تومان ارایه می‌شود.

پیشنهاد سوم:
ارایه سرویس ویژه ECO 2000-6، این پیشنهاد شامل ۶ ماه اینترنت پرسرعت با ۱۰۰ گیگابایت ترافیک بین الملل، ۱۹۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی یا ایران (که مدت استفاده از آن ۶ ماه است)، اشتراک ۶ ماهه نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال)، نصب و راه‌اندازی به قیمت ۱۶۵،۰۰۰ تومان است (ماهانه ۲۷،۵۰۰ تومان). (قیمت واقعی این باندل ۳۰۹،۴۰۰ تومان است). این بسته برای مشتریانی که به مودم هم نیاز داشته باشند به همراه مودم Del1201 به قیمت، ۲۰۵،۶۰۰ تومان ارایه می‌شود.

فهرست سایت‌های منتخب ایرانی که مشمول ترافیک داخلی یا ایران می‌شوند از این جا قابل مشاهده است.
برای سرویس‌های یاد شده در بالا، بسته به مکان جغرافیایی میزبانی محتوا، امکانات و زیرساخت‌های مخابراتی، سرعت تا ۱۶Mbps باز خواهد بود. همچنین حداقل سرعت دانلود سرویس‌های ارایه شده در این جشنواره، ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه است.
متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز خوارزمی، بوئین زهرا، اقبالیه، آبیک، تاکستان، سراب، مرند و فیروزکوه می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در جشنواره بهاری شاتل بهره‌مند شوند.

سفارش آنلاین

پیشنهاد ویژه ShatelTalk (شاتل‌تاک)
افزون بر جشنواره سرویس‌های اینترنت، سرویس تلفن شاتل بر روی بستر ShatelTalk (شاتل‌تاک) نیز دارای شرایط ویژه فروش خواهد بود، به این ترتیب که مشتریان می‌توانند در این جشنواره حق امتیاز تلفن ثابت شاتل را با شرایط زیر و تنها به قیمت ۲۵،۰۰۰ تومان خریداری کنند.
شماره تلفن ثابت اختصاصی ShatelTalk (شاتل‌تاک)، ۱۰۰۰ تومان اعتبار اولیه و ۵۰۰ دقیقه مکالمه رایگان با تلفن همراه
همچنین تعرفه تماس از تلفن شاتل با شماره تلفن‌های همراه در مدت زمان برگزاری این جشنواره با ۵۰ درصد تخفیف همراه خواهد بود.
گفتنی‌ست تمامی مشتریان جدید و مشتریان فعلی شاتل می‌توانند از این شرایط بهره‌مند شوند.
این بخش از جشنواره ویژه مشتریانی‌ست که در یکی از استان‌های تهران، اصفهان، سمنان، فارس، گیلان، خراسان رضوی، قم، کرمان، کردستان قرار دارند و یا سرویس ShatelTalk (شاتل‌تاک) را خریداری کرده‌اند.
کاربران برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانند با شماره سراسری ۱۵۲۵ و یا با نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند. برای دریافت اطلاعات تماس نمایندگان این جا کلیک فرمایند.
امید است این شرایط بتواند رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده‌ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.
با سپاس
امور مشتریان گروه شرکت‌های شاتل