دوشنبه 26 اسفند 1398
بسته‌های نوروزی ترافیک اینترنت ثابت شاتل؛ پیشنهاد باورنکردنی برای خرید بسته‌های ۵۰۰، ۵۰ و 20 گیگابایتی

بسته‌های نوروزی ترافیک اینترنت ثابت شاتل؛ پیشنهاد باورنکردنی برای خرید بسته‌های ۵۰۰، ۵۰ و 20 گیگابایتی

بسته­‌های ترافیک ۵۰۰، ۵۰ و ۲۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با تخفیف‌ استثنایی و باورنکردنی از ۲۶ اسفند ۹۸ تا ۹ فرودین ۹۹ در سراسر کشور ارایه می‌شود.

با توجه به شرایط موجود و نیاز کاربران به استفاده از اینترنت، شاتل پیشنهاد ویژه‌ و بسیار هیجان‌انگیز جدیدی برای خرید بسته‌ها‌ی زیر ارایه می‌کند:

  • بسته ترافیک ۵۰۰ گیگابایتی با ۳۰ روز مهلت اعتبار به قیمت باورنکردنی ۵۰ هزار تومان
  • بسته ترافیک ۲۰ گیگابایتی با ۲۰ گیگابایت ترافیک هدیه (۲۰ گیگ بخر، ۴۰ گیگ ببر)، با مهلت استفاده ۱ ساله، به قیمت تنها ۴۰ هزار تومان
  • بسته ترافیک ۵۰ گیگابایتی با ۳۰ روز مهلت استفاده به قیمت استثنایی ۲۰ هزار تومان

مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به قیمت این بسته‌ها افزوده خواهد شد. این شرایط در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. در نظر داشته باشید که این تخفیف تنها شامل سه بسته‌ی ۵۰۰، ۵۰ و ۲۰ گیگابایتی اینترنت ثابت است و دیگر بسته‌های ترافیک از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.

کاربران شاتل، می­‌توانند برای خرید این بسته‌ها از روش‌های زیر استفاده کنند:

وب‌سایت مای‌شاتل       اپلیکیشن MyShatel

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و  و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های دفتر نمایندگی، درج شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید.

امید است به زودی شاهد برقراری شرایط سلامتی و نشاط کامل در سراسر میهن عزیزمان باشیم و این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده‌­ی بزرگ مشتریان شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.