شنبه 2 شهریور 1392
shatel

افزودن یک مودم جدید به سبد تجهیزات شاتل

علاقه مندیم به اطلاع شما مشتریان عزیز برسانیم که شرکت شاتل با هدف تکمیل سبد محصولات و خدمات خود، مودم P660HNU-T1، از محصولات شرکت زایکسل، را به سبد تجهیزات پیشنهادی خود به مشترکین اینترنت پرسرعت +ADSL2 افزوده است.
این مودم افزون بر قابلیت‌ها و ویژگی‌های مثال زدنی امکان سرویس‌دهی به هر دو صورت با سیم (پورت شبکه و USB) و بی سیم را با سرعت‌های بالا برای کاربران فراهم می‌کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مودم سرعت بالا برای انتقال تصویر و انجام بازی‌های آنلاین نسبت به سایر مودم‌هاست که می‌تواند برای همه کاربران از جمله کاربران جوان و خلاق بسیار جذاب باشد.
شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره این مودم‌ها با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره تلفن ۲۳۰۹۹ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرید. برای دریافت اطلاعات تماس دفتر نمایندگی‌های شاتل در سراسر کشور این جا کلیک کنید. همچنین با مراجعه به صفحه تجهیزات +ADSL2 می‌توانید اطلاعات کامل‌تری درباره جزییات و ویژگی‌های این مودم به دست آورید.
امیدواریم که افزودن تجهیزات جدید به سبد محصولات و خدمات شاتل بتواند همچون همیشه زمینه‌ساز خشنودی و رضایت خاطر هر چه بیش‌تر شما مشتریان عزیز باشد.
امورمشترکین شرکت شاتل