تخفیف‌های خاص و تماشایی شاتل ویژه مشتریان فعلی

از ۲۵ بهمن تا ۱۶ اسفند مودم‌ اینترنت پرسرعت ثابت +ADSL2 و اشتراک یک‌ماهه نماوا با تخفیف‌های بسیار ویژه به همه‌ی کاربران فعلی شاتل در سراسر کشور ارایه می‌شود.

در مدت زمان برگزاری این جشنواره، فرصتی فراهم کرده‌ایم تا همه‌ی کاربران فعلی شاتل بتوانند، از تجربه‌ی سرویسی باکیفیت‌تر و سریع‌تر و اشتراک ارزان‌تر سرویس نماوا بهره‌مند شوند. در این فرصت کوتاه تخفیف‌های ویژه‌ای برای خرید یکی از مودم‌های اینترنت پرسرعت و اشتراک یک‌ماهه سرویس نماوا، به مشتریان ارایه می‌شود.

تخفیف‌های ویژه شاتل

مودم و اکسس پوینت
مودم‌ کابلی P-650R-T1 به همراه روتر اکسس پوینت NBG-418N مشاهده ویژگی‌های مودم قیمت با تخفیف ویژه: ۵۵۰٬۰۰۰ تومان   خرید از مای‌شاتل
اشتراک یک‌ماهه نماوا
خرید یا تمدید اشتراک یک‌ماهه نماوا با ۶۰ درصد تخفیف در هنگام استفاده از کد باید به اینترنت پرسرعت شاتل متصل باشید کد تخفیف: shatel60 خرید اشتراک

 

توضیح مهم: کاربران فعلی شاتل می‌توانند پس از مراجعه به پروفایل کاربری خود در پورتال مای‌شاتل، در منوی اصلی، قسمت خرید تجهیزات، مشخصات این مودم را مشاهده و از این تخفیف بهره‌مند شوند.

توضیحات بیشتر

کاربران فعلی شاتل می‌توانند با برقراری تماس تلفنی با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ (مرکز تماس فروش شاتل) یا مراجعه به پروفایل کاربری خود در پورتال مای‌شاتل، بخش خرید تجهیزات ، از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوند و تجربه‌ی سرعت و کیفتی بهتر و بالاتر از گذشته را به دست آورند.

کدهای تخفیفی که از طریق پورتال مای‌شاتل برای خرید این مودم‌ باکیفیت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، تنها یک بار قابل استفاده است.

برای خرید اشتراک نماوا هم می‌توانید به پروفایل کاربری خود در وب‌سایت نماوا مراجعه و در بخش خرید اشتراک کد shatel60 را وارد و اشتراک یک ماهه نماوا را با ۶۰ درصد تخفیف تهیه کنید. به خاطر داشته باشید که هم‌چون همیشه حجم اینترنت کاربران شاتل برای تماشای فیلم‌ها و سریال‌های نماوا، مصرف نمی‌شود و شاتلی‌ها می‌توانند با ترافیک رایگان اینترنت فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه‌شان را در نماوا تماشا کنند.

امیدواریم با ارایه‌ی این پیشنهاد جذاب، فرصتی برای تغییر سطح کیفیت سرویس‌ها و تماشای فیلم‌ها و سریال‌های نماوا بدون مصرف حجم اینترنت، برای کاربران فعلی فراهم شود.

ارتباط با ما

تلفن سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰
ایمیل sales [at] shatel [dot] ir