با پیشنهاد زمستانی شاتل مدرسه را به خانه بیاورید

در ماه‌های گذشته با پیشنهاد ویژه‌ای برای دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر کشور کوشیدیم سهم کوچکی در مهیا کردن شرایط بهتر برای تحصیل فرزندان ایران‌زمین داشته باشیم و اکنون در مدت زمانی محدود این پیشنهاد را با شرایطی جذاب‌تر از قبل ادامه خواهیم داد.

در این پیشنهاد جذاب هدیه ترافیک رایگان شاتل دو برابر افزایش یافته است و بنابراین به پیشنهادی به مراتب مقرون به صرفه‌تر تبدیل شده است.

در یک فرصت کوتاه تا ۳۰ اسفند ماه، دست‌رسی به اینترنت ثابت را با هزینه‌ای باورنکردنی و کیفیتی بی‌نظیر برای همه دانش‌آموزان و مدارس در سراسر کشور فراهم کرده ایم.

حجم اینترنت مصرفی سامانه شاد در این سرویس برای دانش‌آموزان و مدارس کاملا رایگان خواهد بود.

پیشنهادهای ویژه شاتل

پیشنهاد ویژه شاتل برای مدارس
مدیران مدارسی که متقاضی دریافت سرویس اینترنت اختصاصی شاتل باشند، می‌توانند درخواست خود را از طریق تکمیل فرم اطلاعات موجود در این صفحه ثبت کنند تا در اولین فرصت برای ارایه سرویس مناسب با آن‌ها ارتباط برقرار شود. همکاران ما در زودترین هنگام برای انجام گام‌های بعدی ارایه و راه‌اندازی سرویس با آن‌ها تماس خواهند گرفت.  
پیشنهاد ویژه شاتل برای دانش‌آموزان
اشتراک ۳ ماهه اینترنت پرسرعت شاتل سرعت تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه ۵۰ گیگابایت + ۱۰۰ گیگابایت یک‌ ‌ماهه نصب رایگان کد بسته: ۵۱۸۲۲۲ قیمت: ۴۵٬۰۰۰ تومان
پیشنهاد ویژه کاربران پرمصرف
اشتراک ۶ ماهه اینترنت پرسرعت شاتل سرعت تا ۸ مگابیت بر ثانیه ماهیانه ۴۰ گیگ ترافیک بین‌الملل ۲۰۰ گیگ ترافیک یک ماهه نصب رایگان کد بسته: ۵۱۸۳۳۵ قیمت: ۱۹۹٬۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر و سفارش سرویس ویژه دانش‌آموزان، می‌توانید به بخش سفارش آنلاین در وب‌سایت شاتل مراجعه یا با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

امیدواریم با ارایه‌ی این سرویس، دست‌رسی همه‌ی دانش‌آموزان در سراسر کشور به اینترنت پرسرعت و به تبع آن امکان آموزش آنلاین برای این عزیزان فراهم شود.

ارتباط با ما

تلفن سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰
ایمیل sales [at] shatel [dot] ir