جشنواره بهاری شاتل برای همه مشتریان جدید

بهار امسال را با پیشنهادهای ویژه شاتل برای خرید سرویس‌های سه ماهه اینترنت پرسرعت شاتل، به‌یادماندنی‌تر کنید.

در یک فرصت کوتاه تا ۲۵ خرداد ۱۴۰۰، اشتراک‌های سه ‌ماهه اینترنت ثابت شاتل را با بسته‌های ترافیک بسیار متنوع و جذاب و هزینه‌های باورنکردنی برای همه کاربران جدید در سراسر کشور، با هر الگوی مصرف، دسترس‌پذیر کرده‌ایم.

پیشنهادهای ویژه شاتل

۸۰ گیگابایت ترافیک اینترنت
اشتراک ۳ ماهه اینترنت پرسرعت شاتل سرعت تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه (حداقل سرعت تضمین شده ۲ مگابیت بر ثانیه) ۸۰ گیگابایت (۴۰ + ۴۰ گیگابایت سی روزه) نصب و راه‌اندازی رایگان قیمت: ۵۰٬۰۰۰ تومان
۱۸۰ گیگابایت ترافیک اینترنت
اشتراک ۳ ماهه اینترنت پرسرعت شاتل سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه ۱۸۰ گیگابایت (ماهیانه ۴۰ گیگابایت + ۶۰ گیگابایت سی روزه) سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه اشتراک ۱ ‌ماهه نماوا نصب و راه‌اندازی رایگان قیمت: ۱۵۰٬۰۰۰ تومان
۲۸۰ گیگابایت ترافیک اینترنت
اشتراک ۳ ماهه اینترنت پرسرعت شاتل سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه ۲۸۰ گیگابایت (۲۰۰ گیگابایت + ۸۰ گیگابایت سی روزه) بسته ترافیک تشویقی شبانه (از ساعت ۲ تا ۸ بامداد) اشتراک ۱ ‌ماهه نماوا نصب و راه‌اندازی رایگان قیمت: ۲۵۰٬۰۰۰ تومان

توضیحات بسته‌ها

پیشنهاد اول شاتل: در این پیشنهاد که برای کاربرانی با مصرف ماهانه پایین‌تر طراحی شده است، ۳ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت شاتل، با ۸۰ گیگابایت ترافیک اینترنت (اعتبار ۴۰ گیگابایت از این حجم، ۳۰ روزه و مابقی ۳ ماهه است) تنها به قیمت ۵۰ هزار تومان به مشتریان ارایه می‌شود. حداقل سرعت تضمین شده این بسته ۲ مگابیت بر ثانیه است که با توجه به کشش خط تلفن شما می‌تواند تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه سرعت داشته باشد.

پیشنهاد دوم شاتل: این پیشنهاد که برای کاربرانی با مصرف ماهانه متوسط طراحی شده است، شامل ۳ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت شاتل با ۱۸۰ گیگابایت ترافیک (مهلت مصرف ۶۰ گیگابایت از این حجم ۳۰ روز بوده و مابقی به صورت ماهانه ۴۰ گیگابایت تعلق می‌گیرد) و ۱ ماه اشتراک نماوا برای تماشای دنیایی از فیلم، سریال و سرگرمی است که به متقاضیان این بسته تقدیم می‌شود. لازم به ذکر است حجم اینترنت مصرفی نماوا برای کاربران شاتل کاملا رایگان است. قیمت این بسته با سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه ۱۵۰ هزار تومان و خرید آن برای همه مشتریان جدید در سراسر کشور امکان‌پذیر است.

پیشنهاد سوم شاتل: در این پیشنهاد که برای کاربرانی با مصرف بالا طراحی شده است، ۳ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت شاتل با ۲۸۰ گیگابایت ترافیک اینترنت (مهلت مصرف ۸۰ گیگابایت از این حجم ۳۰ روز و مابقی ۳ ماه است) به همراه ۱ ماه اشتراک نماوا برای تماشای دنیایی از فیلم سریال و سرگرمی و بسته ترافیک تشویقی شبانه (از ساعت ۲ تا ۸ بامداد) ارایه می‌شود. حجم اینترنت مصرفی نماوا برای کاربران شاتل کاملا رایگان است. قیمت این بسته با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه ۲۵۰ هزار تومان و خرید آن برای همه مشتریان جدید در سراسر کشور امکان‌پذیر است.

لازم به ذکر است نصب و راه‌اندازی این سرویس‌ها به عنوان یکی از شرایط ویژه جشنواره، رایگان است. امیدواریم با ارایه‌ی این پیشنهادهای بسیار جذاب و متنوع، پاسخ‌گوی همه‌ی کاربران با هر الگوی مصرف در سراسر کشور باشیم.

سفارش آنلاین

برای اطلاعات بیشتر و سفارش سرویس، می‌توانید به بخش سفارش آنلاین در وب‌سایت شاتل مراجعه یا با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تلفن سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰
ایمیل sales [at] shatel [dot] ir