پاییز را با پیشنهادهای ویژه شاتل آغاز کنید!
تخفیف‌های ویژه خرید بسته‌های ترافیک

با توجه به استقبال مشتریان عزیز از شرایط ویژه خرید بسته‌های ترافیک، شاتل پیشنهادهای ویژه جدیدی برای خرید این بسته‌ها در اولین روزهای مهر در نظر گرفته است.
از این روی، بسته‌های نقره‌ای ترافیک ۱۰ و ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل با تخفیف‌های ویژه از ۸ تا ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۲ در سراسر کشور ارایه می‌شود.
مشتریان فعلی شاتل می‌توانند از ۸ تا ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۲ با مراجعه به پورتال کاربران شاتل (My.Shatel.ir ) از تخفیف‌های ویژه زیر برای خرید بسته‌های ترافیک نقره‌ای بهره‌مند شوند:

۲۰%
بسته ترافیک نقره‌ای ۱۰ گیگابایتی

مدت اعتبار :یک‌ساله
قیمت :۳۲٫۰۰۰ تومان
کد بسته:۵۲۵۴۸۷
خرید بسته
۳۰%
بسته ترافیک نقره‌ای ۱۰۰ گیگابایتی

مدت اعتبار :یک‌ساله
قیمت :۲۷۳٫۰۰۰ تومان
کد بسته:۵۲۵۴۸۷
خرید بسته

توضیحات بیش‌تر

مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد. این تخفیف‌ها در کلیه شهرهای کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و تنها شامل این سه بسته ترافیکی‌ست و شامل دیگر بسته‌های ترافیک اینترنت ثابت شاتل نمی‌شود. کاربران شاتل برای خرید این بسته‌ها می‌توانند به وب‌سایت My.Shatel.ir یا اپلیکیشن MyShatel مراجعه کنند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ در سراسر کشور و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و ایلام با شماره‌های اعلام شده در وب‌سایت شاتل تماس حاصل فرمایید. امید است این شرایط بتواند رضایت مشتریان عزیز خانواده بزرگ شاتل را بیش از پیش فراهم سازد.

ارتباط با ما

تلفن سراسری
۹۱۰۰۰۰۰۰
گفت‌وگوی آنلاین
صفحه گفت‌وگوی آنلاین
ایمیل
sales [at] shatel [dot] ir