جشنواره لبخند پاییزی

پیشنهادهای ویژه‌ی شاتل
-->

فرصتی استثنایی در جشنواره لبخند پاییزی شاتل

در مدت زمان برگزاری این جشنواره، مشتریان می‌توانند 18 ماه اینترنت پرسرعت تا ١٦مگابیت بر ثانیه را با 144 گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی قیمت استثنایی 90،400 تومان دریافت کنند. این پیشنهاد می‌تواند برای مشتریانی که به سرویسی با قیمتی بسیار مناسب و ترافیک مصرفی بالا نیاز دارند، بسیار جذاب باشد.

افزون بر این مشتریانی که در کنار این شرایط کم‌نظیر به مودم نیز نیاز دارند، می‌توانند همین بسته را به همراه مودم تک پورت بی‌سیم زایکسل به قیمت 131،000 تومان دریافت کنند.

گفتنی‌ست هزینه مالیات بر ارزش افزوده به قیمت نهایی این بسته‌ها افزوده خواهد شد. همچنین حداقل سرعت دانلود سرویس‌های ارایه شده در این جشنواره، 128Kbps است.

متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز فیروزکوه و سلماس می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در این جشنواره بهره‌مند شوند.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این باره می‌توانید با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره سراسری 1525 یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرید. اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور از این‌جا در دسترس است.

کارشناسان گروه شرکت‌های شاتل، در دفتر مرکزی تهران و دفاتر نمایندگی در سراسر کشور مشتاقانه آماده پاسخ گویی به پرسش‌های مشتریان گران‌قدر هستند.

تلفن دفتر مرکزی

۱۵۲۵

ایمیل

adsl[at]Shatel[dot]ir

گفت‌وگوی آنلاین

ورود به صفحه گفتگوی آنلاین

متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ۱۵۲۵ و یا با نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند. برای دریافت اطلاعات تماس نمایندگان این جا کلیک فرمایند.

دارای تاییدیه شماره ۱۰۲/۵۲۳۲۵ و ۱۰۲/۵۲۴۷۴ در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۲
© تمامی حقوق برای شرکت آریا رسانه تدبیر (شاتل) محفوظ است.

Close