كمپين سلامتى شاتل
به سبك امروز گام برداريم

معرفی کمپین سلامتی

کمپین سلامتی شاتل با پیام "به سبک امروز گام برداریم." آغاز به کار کرده است.
شما می‌توانید با نصب یا به‌روز رسانی اپلیکیشن مای شاتل و ثبت گام‌های روزانه خود در این اپلیکیشن، در کمپین سلامتی شاتل، بسته‌ی ترافیک اینترنتی یا اشتراک نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال) هدیه بگیرید.

در کمپین سلامتی شاتل می‌توانید میزان فعالیت‌های روزمره خود و تعداد گام‌های پیموده شده در یک روز را در اپلیکیشن مای شاتل ثبت و آن‌ها را به هدیه‌های شاتلی تبدیل کنید. بهانه‌ای برای فعالیت‌های بیش‌تر روزانه و بهبود عادت‌های سلامتی. با این کار ضمن تغییر عادت‌های فعلی خود، قادر خواهید بود کنترل وزن و دیگر فاکتورهای سلامت خود را با پیاده‌روی‌های منظم روزانه به دست بگیرید.

راهنمای عضویت در کمپین

کافی‌ست همین امروز اپلیکیشن مای شاتل را نصب یا به روزرسانی کنید.
هر روز اخبار و تازه‌های ما را درباره این رویداد در اینستاگرام شاتل دنبال کنید و در نهایت با مراجعه به اپلیکیشن مای شاتل و ورود به منوی کمپین سلامتی هدایای خود را در قالب کدهای تخفیف دریافت کنید.
اگر در طول روز تعداد گام‌های شما به حد نصاب دریافت هدیه رسیده باشد، این کد با لمس کلید "دریافت کد هدیه" برای شما قابل دریافت است.

جوایز کمپین

در مقابل گام‌های پیموده شده به تناسب نوع سرویس‌تان ۱ گیگابایت ترافیک اینترنت یا ۱۵ روز اشتراک نماوا دریافت خواهید کرد:

  • ۱ گیگابایت ترافیک اینترنت، ویژه‌ی مشتریان اکو و Fair
  • ۱۵ روز ترافیک نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال) ویژه‌ی همه مشترکین

راهنمای نصب اپلیکیشن و دریافت جایزه

با مراجعه به صفحه (MyShatel App) در وب‌سایت شاتل، آخرین نسخه این اپلیکیشن را دریافت و نصب کنید. به منوی کمپین سلامتی وارد شوید و گزارش فعالیت‌های روزانه، کد هدیه‌ی مربوط به فعالیت‌های آن روز و تاریخچه کدهای هدیه خود را مشاهده کنید. اگر هدیه شما ترافیک رایگان اینترنت باشد، شما پس از دریافت کد این هدیه با مراجعه به وب‌سایت مای شاتل منوی خدمات مشترکین، زیرمنوی کد تخفیف، می‌توانید هدیه خود را فعال کنید. برای دریافت اشتراک رایگان سرویس نماوا با مراجعه به وب‌سایت نماوا منوی کارت هدیه برای شما فعال می‌شود.

  1. راهنمای کمپین
  2. تعداد گام‌های پیموده شده در روز جاری
  3. هدیه دریافت شده تا این لحظه
  4. دریافت هدیه