تلفن همگانی

یکی دیگر از خدمات تلفن ثابت شاتل ارایه راهکارهای تلفن همگانی به اماکن عمومی همچون پادگان‌های سراسر کشور است.
خدمات تلفن همگانی شاتل برای تحقق استراتژی‌های شاتل در توسعه‌ی خدمات تلفن ثابت در کشور، آغاز شده است و هدف آن، راه‌اندازی باجه‌های تلفن همگانی در مکان‌هایی‌ست که افراد به هر دلیل به تلفن‌های شخصی خود دسترسی یا امکان استفاده از آن را ندارند.
شاتل اولین اپراتور خدمات ارتباطی کشور در بخش خصوصی‌ است که پس از دریافت مجوز سمتا ارایه این خدمات را از سال ۹۸ در برخی از اماکن عمومی از جمله پادگان‌ها آغاز کرده است.
شاتل برای ارایه این خدمات زیرساخت‌ها و تجهیزات مورد نظر را در محل ارایه خدمات تلفن ثابت فراهم می‌کند و پس از راه‌اندازی باجه‌های تلفن در آن محل، با فروش کارت تلفن و کارت شارژ، امکان برقراری ارتباط و تماس را برای کاربران فراهم می‌کند. به بیان دیگر افراد می‌توانند با خرید این کارت‌ها مکالمه‌های تلفنی خود را از محل ارایه خدمات با سراسر کشور و با همه‌ی شماره‌‌های همراه یا ثابت انجام دهند.
این خدمات با ارایه راهکارهای اختصاصی به تمام مراکز یا مکان‌های عمومی قابل ارایه است و علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت مشاوره و مذاکره دریافت این خدمات با واحد راهکارهای سازمانی شاتل به شماره 91000001 – داخلی ۵۷۹ تماس برقرار کنند.