درباره جشنواره

عوامل زیادی در محبوب شدن یک سریال یا یک محتوای سرگرمی‌ساز دخیل هستند. تفاوت‌های فرهنگی باعث می‌شوند که اصولا درک برخی از سریال‌ها، آسان نباشد. به علاوه برخی از سریال‌ها، مملو از ارجاعات تاریخی، اسامی خاص محلی و شوخی‌هایی هستند که تنها در صورت زندگی در مغرب‌زمین درک آنها آسان می‌شود. در مقابل رابطه برقرار کردن با برخی سریال‌ها آسان‌تر است.

بسته‌های پلاتینی

باندل های پلاتینی ویژه مشتریانی که موضوع ترافیک بسیار بالا برای آنها بسیار دارای اهمیت است

بسته پلاتینی شماره ۱
یک ساله سرعت تا ۱۶ مگابیت در ثانیه ۶۰ گیگا بایت برای یک سال سالانه ۱۱۳,۵۰۰ به همراه مودم خرید این بسته
بسته پلاتینی شماره ۲
یک ساله سرعت تا ۱۶ مگابیت در ثانیه ۶۰ گیگا بایت برای یک سال سالانه ۶۵,۹۰۰ خرید این بسته

بسته‌های طلایی

باندل های طلایی ویژه مشتریانی که موضوع هزینه برای آنها بسیار دارای اهمیت است

بسته طلایی شماره ۱
یک ساله سرعت تا ۱۶ مگابیت در ثانیه ۱۰ گیگا بایت برای یک سال سالانه ۵۷,۵۰۰ به همراه مودم خرید این بسته
بسته طلایی شماره ۲
یک ساله سرعت تا ۱۶ مگابیت در ثانیه ۱۰ گیگا بایت برای یک سال سالانه ۹,۹۰۰ خرید این بسته

شرایط جشنواره

گروه شرکت‌های شاتل برای افزایش رضایت هرچه بیشتر مشتریان، سرویس ویژه‌ای را در قالب جشنواره زمستانی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در این جشنواره بسته پلاتینی اینترنت پرسرعت شاتل شامل یک سال اینترنت پرسرعت، ٦٠ گیگابایت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی به ارزش واقعی ١۸٠ هزار و ۵٠٠ تومان با قیمت ٦۵ هزار و ٩٠٠ تومان عرضه می‌شود.

همچنین بسته پلاتینی به همراه مودم شامل یک سال اینترنت پرسرعت، ٦٠ گیگابایت ترافیک، مودم وایرلس زایکسل با نصب و راه‌اندازی به ارزش واقعی ٢۴۸ هزار و ۵٠٠ تومان با قیمت ١١٣ هزار و ٩٠٠ تومان ارایه می‌شود.

در مدت زمان برگزاری جشنواره زمستانی شاتل، بسته طلایی با یک سال اینترنت پرسرعت، ١٠ گیگابابت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی به ارزش واقعی ٦۸ هزار و ۵٠٠ تومان با قیمت ٩ هزار و ٩٠٠ تومان عرضه می‌شود و بسته طلایی همراه با مودم نیز با یک سال اینترنت پرسرعت، ١٠ گیگابابت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی به ارزش واقعی ١٣٦ هزار و ۵٠٠ تومان با قیمت ۵۷ هزار و ۵٠٠ تومان ارایه می‌شود.

افزون بر این تمامی مشتریانی که در طول مدت جشنواره، سرویس های یک ساله اکو یا سرویس یک ساله آرت ۷ و ۸ خریداری کنند، برای خرید مودم DEL 1202 از ٢۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود و در حقیقت، مودم را به قیمت ۵۴ هزار و ۴٠٠ تومان خریداری خواهند کرد.

گفتنی است این جشنواره تا پایان روز ۲۳ دی ۱۳۹۴ در سراسر کشور به‌جز شهرهای سلماس، بویین زهرا، خرم‌آباد، بروجرد، اسلام‌شهر، فیروزکوه، قرچک، ورامین، یاسوج، گچساران، بندرعباس، بندرلنگه و اردکان، جاجرود، پاکدشت، بوشهر، اندیشه و شهریار برگزار خواهد شد.

تلفن دفتر مرکزی ۲۳۰۹۹
ایمیل adsl@shatel.ir