معرفی بسته ها

پیشنهاد شاتل ویژه مشتریان جدید:
مشتریان جدید شاتل می‌توانند از تاریخ ۱ شهریور تا ۳۱ شهریور از پیشنهادهای جذاب و هیجان‌انگیز شاتل برای خرید سرویس‌های اینترنت پرسرعت و خدمات ارتباطی و محتوایی این شرکت بهره‌مند شوند. در بسته‌های تابستانی شاتل، تلاش شده است با ارایه پیشنهادهای هیجان‌انگیز و متنوع، به بخش زیادی از سلایق، نیازها و درخواست‌های متقاضیان با الگوهای مصرف متفاوت پاسخ داده شود.

پیشنهاد تابستانی شاتل ویژه مشتریان جدید، شامل سرویس‌هایی با سرعت و ترافیک بالا و قیمت مناسب است. این پیشنهاد در بسته‌های زیر به مشتریان ارایه می‌شود:
بسته اول:
در این بسته اشتراک۱۲ ماهه سرویس ECO 1024 با ۶۰ گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی به همراه اشتراک ۶ ماهه سرویس نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال) به قیمت ۸۵،۲۰۰ تومان (ماهانه ۷،۱۰۰ تومان)، به مشتریان ارایه می‌شود. قیمت واقعی این بسته ۲۸۸،۴۰۰ تومان است.
بسته دوم:
این بسته شامل اشتراک ۲۴ ماهه سرویس ECO 1024 با ۱۲۰ گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی به همراه اشتراک ۱۲ ماهه سرویس نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال) به قیمت ۱۶۰،۸۰۰ تومان (ماهانه ۶،۷۰۰ تومان) خواهد بود. قیمت واقعی این بسته ۵۱۶،۴۰۰ تومان است.
گفتنی است در کنار بسته های این پیشنهاد شما می توانید مودم بی‌سیم زایکسل Del1201 با ۳۰ درصد تخفیف به قیمت ۴۰،۶۰۰ و مودم زایکسل Del1202 با ۲۰ درصد تخفیف به قیمت ۵۴،۴۰۰ تومان تهیه فرمایید.

شاتل

ویژه مشتریان جدید

پیشنهاد تابستانی شاتل از ۱ شهریور ماه تا ۳۱ شهریور در سراسر کشور به جز شهرهای سراب، مرند و فیروزکوه برگزار می‌شود.

Eco 1024-60G-12

 • ۱۲ ماه اینترنت پرسرعت
 • سرعت: ۱ مگابیت بر ثانیه تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه
 • حجم ترافیک: ۶۰ گیگابایت
 • اشتراک نماوا: ۶ ماه
 • نصب و راه‌اندازی
 • ۱۲۵،۸۰۰ تومان به همراه مودم Del1201 ۱۳۹،۶۰۰ تومان به همراه مودم Del1202
خرید آنلاین
۸۵،۲۰۰ تومان

Eco 1024-120G-24

 • ۲۴ ماه اینترنت پرسرعت
 • سرعت: ۱ مگابیت بر ثانیه تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه
 • حجم ترافیک: ۱۲۰ گیگابایت
 • اشتراک نماوا: ۱۲ ماه
 • نصب و راه‌اندازی
 • ۲۰۱،۴۰۰ تومان به همراه مودم Del1201 ۲۱۵،۲۰۰ تومان به همراه مودم Del1202
خرید آنلاین
۱۶۰،۸۰۰ تومان

ویژه شاتل‌تاک

در این بخش برای مشتریان فعلی شاتل در استان‌های تهران، قم، زنجان، خوزستان، فارس، گیلان، خراسان رضوی، کردستان، کرمان، اصفهان، سمنان و همدان تا پایان شهریور ماه، پیشنهادهای ویژه‌ای برای خرید و فعال‌سازی سرویس تلفن ثابت شاتل (شاتل تاک ShatelTalk) در نظر گرفته شده است.
در مدت زمان برگزاری جشنواره حق امتیاز سرویس تلفن ثابت شاتل (شاتل تاک ShatelTalk) با یک شماره اختصاصی به قیمت استثنایی ۲۵،۰۰۰ تومان (و به ارزش واقعی ۲۰۰،۰۰۰ تومان) با شرایط ویژه زیر به متقاضیان ارایه می‌شود:
- ۱۰۰۰ تومان اعتبار اولیه
- ۵۰۰ دقیقه مکالمه رایگان با تلفن همراه
- ۱۵۰ دقیقه مکالمه بین‌الملل رایگان با آمریکا و کانادا
افزون بر این تعرفه مکالمه از سرویس تلفن ثابت شاتل به تلفن همراه نیز در این مدت با ۵۰ درصد تخفیف همراه خواهد بود.
شاتل تاک (ShatelTalk)، خدمات جدید شاتل برای انجام مکالمات تلفنی‌ست که با استفاده از آن می‌توانید با یک شماره ثابت اختصاصی مکالمه‌های تلفنی خود را انجام دهید، هزینه‌های تماس‌های تلفنی‌تان را تا چندین برابر کاهش دهید و همواره به تلفن ثابت خود بر روی گوشی موبایل‌تان دست‌رسی داشته باشید. گفتنی‌ست پیشنهاد تابستانی سرویس ShatelTalk تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت.