حریم کاربران

گروه شرکت‌های شاتل در مقاطع مختلف خدمات‌رسانی به مشترکین همانند ثبت‌نام برای سرویس، نظرسنجی در هنگام خدمات‌رسانی، رضایت‌سنجی و غیره اطلاعاتی از مشترکین حقیقی یا نماینده مشترکین حقوقی اخذ می کند. این اطلاعات که «اطلاعات حساب» خوانده می‌شود توسط گروه شرکت‌های شاتل برای امور بازاریابی، فروش و ارایه سرویس این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرند از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ارایه، تامین و تعمیر محصولات و خدمات، ساخت و نگهداری حساب مشتریان، تماس با ایشان در خصوص خدمات یا محصولات، ارایه پیشنهادات یا امور ترویجی، پایش، مدیریت و امنیت شبکه.

گروه شرکت‌های شاتل ممکن است از اطلاعات حساب یک مشترک حقیقی یا حقوقی در هنگام تماس از طریق ایمیل، تلفن، نامه یا فکس با شخص حقیقی مذکور یا نماینده شخص حقیقی مذکور استفاده نماید.

این امکان برای مشترکین محترم فراهم است که با ورود نام کاربری و رمز عبور در my.shatel.ir نسبت به ویرایش اطلاعات حساب خود اقدام نمایند.

علاوه بر این، گروه شرکت‌های شاتل با داشتن گواهینامه (Certificate) تایید شده SSL توسط شرکت TÜRKTRUST  و استفاده از آن در پروتوکل https در سایت https://my.shatel.ir گامی مهم برای حفاظت اطلاعات حساب کاربران محترم در برابر دسترسی‌های غیر مجاز به عنوان مثال از طریق فیشینگ و یا شنود، برداشته است.